Zobacz gdzie jest aktualnie Twój autobus.

Z przyjemnością informujemy o kolejnym udogodnieniu, dla Pasażerów, w systemie KiedyPrzyjedzie.pl.
Teraz, po kliknięciu w internetowym serwisie pasażerskim (http://www.zdw.kiedyprzyjedzie.pl/) w wiersz z informacją o najbliższych odjazdach – podobnie jak ma to już miejsce w aplikacjach mobilnych – pasażerowie mogą zobaczyć na mapie faktyczne położenie interesującego ich pojazdu, a także dowiedzieć się, na jakim przystanku aktualnie się on znajduje.

Inwestycje jakich dokonujemy w MPK Sp. z o. o. mają na celu nieustanną poprawę wygody i komfortu naszych Pasażerów, korzystających z usług jakie oferujemy.

Inne artykuły

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści