Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Szósta tablica przystankowa na przystanku przy Dworcu PKP w Zduńskiej Woli

Od kilku dni służy Państwu informacjami kolejna tablica przystankowa, która tak jak jej pięć sióstr: z ulicy Łaskiej i Placu Wolności - umożliwia wyświetlanie informacji tekstowych i graficznych dla pasażerów podróżujących pojazdami transportu publicznego.
Tablica, wyświetla informacje dotyczące rozkładów jazdy z danego przystanku.
Prezentuje w czasie rzeczywistym informacje o liniach i godzinach odjazdu/przyjazdu pojazdów danej linii, jadącej w określonym kierunku dla danej lokalizacji przystanku.
Dodatkowo na tablicy wyświetlana jest nazwa przystanku, przy którym jest umieszczona tablica wraz z aktualnym czasem. Poza powyższymi informacjami tablice mogą wyświetlać również informacje specjalne przygotowywane przez dział nadzoru ruchu.

Inne artykuły

ROZKŁAD JAZDY MPK Zduńska Wola ZINTEGROWANY Z SERWISEM Google Maps

Z przyjemnością informujemy, iż rozkłady jazdy MPK w Zduńskiej Woli zostały udostępnione w najpopularniejszym na świecie systemie map internetowych firmy Google. Odtąd, pasażerowie planując w serwisie maps.google.pl podróż między dowolnymi punktami, mogą już wybrać jako środek transportu również nasz autobus.

Ważne wiadomości dotyczące 2 i 3 maja 2024r.

W dniu 02.05.24 autobusy kursują jak w dni nauki szkolnej, natomiast kasa i biura MPK będą nieczynne.
W dniu 03.05.24 możliwe utrudnienia w ruchu na ul Łaskiej i Kościelnej w godz. 11.45 -13,00 w związku z obchodami Narodowego Święta 3 Maja

Przejdź do treści