Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Objazd dla linii nr 5!

Od dnia 12.10.2021 do odwołania - przystanki w Woli Marzeńskiej będą nieczynne. Został wytyczony objazd dla linii nr 5 do Pruszkowa i do Sędziejowic. Przystanków zastępczych nie wyznaczono.

Od dnia 12.10.2021 do odwołania, z powodu zamknięcia drogi w Woli Marzeńskiej (remont drogi), został wytyczony objazd dla linii nr 5 do Pruszkowa i Sędziejowic.

Autobus z Marzenina przejedzie do Rososzycy, następnie drogą 481 do Pruszkowa i Sędziejowic. Analogicznie wygląda droga w przeciwnym kierunku.

Z powodu zamknięcia drogi zostaną pominięte przystanki: Pruszków i Pruszków Szkoła. Przystanków zastępczych nie wyznaczono

Za utrudnienia bądź ewentualne opóźnienia przepraszamy.

Inne artykuły

NOWY objazd dla linii nr 10

W związku z kolejnym etapem remontu skrzyżowania ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 20.06.2024 od godz. 14:00 nastąpi zmiana w kursowaniu linii nr 10.

Nowe aplikacje mobilne do zakupu biletów

Z radością informujemy, że dla Państwa komfortu i możliwości wyboru od 17 czerwca 2024 roku wprowadzamy możliwość zakupu biletów na przejazd naszymi autobusami w dwóch kolejnych aplikacjach 📲📲:
moBILET oraz GoPay.

Dni Zduńskiej Woli 2024 z MPK

Szanowni Państwo!
Z okazji Dni Zduńskiej Woli zapewniamy Państwu bezpłatne przejazdy specjalnym autobusem 1) do i z Karsznic na koncerty i inne atrakcje 2) z Dworca PKP do Skansenu Lokomotyw w Karsznicach i z powrotem wraz ze zwiedzaniem Skansenu i pigułką wiedzy historycznej po drodze 🙂
Więcej informacji poniżej.

Przejdź do treści