UWAGA! Objazd dla linii nr 5!

Od dnia 12.10.2021 do odwołania - przystanki w Woli Marzeńskiej będą nieczynne.

Został wytyczony objazd dla linii nr 5 do Pruszkowa i do Sędziejowic.

Przystanków zastępczych nie wyznaczono

Od dnia 12.10.2021 do odwołania, z powodu zamknięcia drogi w Woli Marzeńskiej (remont drogi), został wytyczony objazd dla linii nr 5 do Pruszkowa i Sędziejowic.

Autobus z Marzenina przejedzie do Rososzycy, następnie drogą 481 do Pruszkowa i Sędziejowic. Analogicznie wygląda droga w przeciwnym kierunku.

Z powodu zamknięcia drogi zostaną pominięte przystanki: Pruszków i Pruszków Szkoła. Przystanków zastępczych nie wyznaczono

Za utrudnienia bądź ewentualne opóźnienia przepraszamy.

Inne artykuły

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści