Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Waga utrudnienia w Ruchu

Czasowo zostaje wyłączony z ruchu dla autobusów odcinek ulicy Kilińskiego od ul. Łódzkiej do ul. Łaskiej w obu kierunkach.
📣UWAGA PASAŻEROWIE!!!📢
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od wykonawcy drogi informacje o 🚧 utrudnieniach🚧.
📍Od kiedy?
od 25.08.2022 do odwołania
📍Jakie utrudnienia?
Czasowo zostaje wyłączony z ruchu dla autobusów odcinek ulicy Kilińskiego od ul. Łódzkiej do ul. Łaskiej w obu kierunkach.
📍Czy są wyznaczone przystanki zastępcze?
Zostały wyznaczone przystanki zastępcze dla linii 2️⃣, 6️⃣, 7️⃣ w kierunku dworca PKP tak jak do tej pory na ul. 🚏Łaskiej TE (Łaska Technikum) i 🚏Szkolna-Zielona.
Przejazd tych samych linii z dworca będzie się odbywał ul. Kilińskiego do ul Łódzkiej, następnie Szkolną do ul Łaskiej. Przewidywany przystanek zastępczy na ul. 🚏Szkolnej TE.
Za utrudnienia przepraszamy

Inne artykuły

NOWY objazd dla linii nr 10

W związku z kolejnym etapem remontu skrzyżowania ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 20.06.2024 od godz. 14:00 nastąpi zmiana w kursowaniu linii nr 10.

Nowe aplikacje mobilne do zakupu biletów

Z radością informujemy, że dla Państwa komfortu i możliwości wyboru od 17 czerwca 2024 roku wprowadzamy możliwość zakupu biletów na przejazd naszymi autobusami w dwóch kolejnych aplikacjach 📲📲:
moBILET oraz GoPay.

Dni Zduńskiej Woli 2024 z MPK

Szanowni Państwo!
Z okazji Dni Zduńskiej Woli zapewniamy Państwu bezpłatne przejazdy specjalnym autobusem 1) do i z Karsznic na koncerty i inne atrakcje 2) z Dworca PKP do Skansenu Lokomotyw w Karsznicach i z powrotem wraz ze zwiedzaniem Skansenu i pigułką wiedzy historycznej po drodze 🙂
Więcej informacji poniżej.

Przejdź do treści