Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Waga utrudnienia w Ruchu

Czasowo zostaje wyłączony z ruchu dla autobusów odcinek ulicy Kilińskiego od ul. Łódzkiej do ul. Łaskiej w obu kierunkach.
📣UWAGA PASAŻEROWIE!!!📢
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od wykonawcy drogi informacje o 🚧 utrudnieniach🚧.
📍Od kiedy?
od 25.08.2022 do odwołania
📍Jakie utrudnienia?
Czasowo zostaje wyłączony z ruchu dla autobusów odcinek ulicy Kilińskiego od ul. Łódzkiej do ul. Łaskiej w obu kierunkach.
📍Czy są wyznaczone przystanki zastępcze?
Zostały wyznaczone przystanki zastępcze dla linii 2️⃣, 6️⃣, 7️⃣ w kierunku dworca PKP tak jak do tej pory na ul. 🚏Łaskiej TE (Łaska Technikum) i 🚏Szkolna-Zielona.
Przejazd tych samych linii z dworca będzie się odbywał ul. Kilińskiego do ul Łódzkiej, następnie Szkolną do ul Łaskiej. Przewidywany przystanek zastępczy na ul. 🚏Szkolnej TE.
Za utrudnienia przepraszamy

Inne artykuły

Objazd dla linii 1, 3, 5, 10 i 11

W związku z koniecznością wykonania naprawy sieci wodociągowej oraz budową kanalizacji deszczowej wprowadza się tymczasową zmianę organizacji ruchu na ul. Juliusza

Objazd dla linii nr 10 i 11

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 06.02.2024 do ODWOŁANIA linie 10 i 11 kursują objazdem, zgodnie z załączoną mapką.

FERYJNY ROZKŁAD JAZDY

Drodzy Pasażerowie, wielkimi krokami do naszego województwa nadchodzi przerwa zimowa, a co za tym idzie w terminie od 29.01 do 09.02 obowiązuje FERYJNY ROZKŁAD JAZDY.
Tymczasem życzymy wszystkim WSPANIAŁEGO i BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU 🎉☃️🛷⛸⛷🏂

Kościelna zamknięta jeszcze do 15 stycznia

W związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli oraz problemami technicznymi powstałymi podczas wykonywania naprawy- ruch pojazdów w ul. Kościelnej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Adama Mickiewicza będzie odbywał się w jednym kierunku od Placu Wolności w stronę ul. Dolnej.

Przejdź do treści