Waga utrudnienia w Ruchu

Czasowo zostaje wyłączony z ruchu dla autobusów odcinek ulicy Kilińskiego od ul. Łódzkiej do ul. Łaskiej w obu kierunkach.
📣UWAGA PASAŻEROWIE!!!📢
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od wykonawcy drogi informacje o 🚧 utrudnieniach🚧.
📍Od kiedy?
od 25.08.2022 do odwołania
📍Jakie utrudnienia?
Czasowo zostaje wyłączony z ruchu dla autobusów odcinek ulicy Kilińskiego od ul. Łódzkiej do ul. Łaskiej w obu kierunkach.
📍Czy są wyznaczone przystanki zastępcze?
Zostały wyznaczone przystanki zastępcze dla linii 2️⃣, 6️⃣, 7️⃣ w kierunku dworca PKP tak jak do tej pory na ul. 🚏Łaskiej TE (Łaska Technikum) i 🚏Szkolna-Zielona.
Przejazd tych samych linii z dworca będzie się odbywał ul. Kilińskiego do ul Łódzkiej, następnie Szkolną do ul Łaskiej. Przewidywany przystanek zastępczy na ul. 🚏Szkolnej TE.
Za utrudnienia przepraszamy

Inne artykuły

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści