Szukaj
Facebook
BIP

Waga utrudnienia w Ruchu

Czasowo zostaje wyłączony z ruchu dla autobusów odcinek ulicy Kilińskiego od ul. Łódzkiej do ul. Łaskiej w obu kierunkach.
📣UWAGA PASAŻEROWIE!!!📢
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od wykonawcy drogi informacje o 🚧 utrudnieniach🚧.
📍Od kiedy?
od 25.08.2022 do odwołania
📍Jakie utrudnienia?
Czasowo zostaje wyłączony z ruchu dla autobusów odcinek ulicy Kilińskiego od ul. Łódzkiej do ul. Łaskiej w obu kierunkach.
📍Czy są wyznaczone przystanki zastępcze?
Zostały wyznaczone przystanki zastępcze dla linii 2️⃣, 6️⃣, 7️⃣ w kierunku dworca PKP tak jak do tej pory na ul. 🚏Łaskiej TE (Łaska Technikum) i 🚏Szkolna-Zielona.
Przejazd tych samych linii z dworca będzie się odbywał ul. Kilińskiego do ul Łódzkiej, następnie Szkolną do ul Łaskiej. Przewidywany przystanek zastępczy na ul. 🚏Szkolnej TE.
Za utrudnienia przepraszamy

Inne artykuły

Kolejne elektryki dla naszego MPK!

30 grudnia 2024 roku MPK zawarło umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie przedsięwzięcia pn. „Zeroemisyjna komunikacja zbiorowa – zakup autobusów elektrycznych wraz z zapewnieniem infrastruktury energetycznej przez MPK Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli” ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

Przejdź do treści