MPK logo

Od 31 lipca 2023 r. zmiana organizacji ruchu

Od 31 lipca 2023r. w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Złota / Prosta / Szymanowskiego nastąpi zmiana organizacji ruchu.
▶️ Jakie utrudnienia?
📍 Zamknięta część ulicy Złotej między K. Szymanowskiego, a J. Malczewskiego
▶️ Kiedy utrudnienia?
📍 Od 31.07.2023r.
▶️ Czy zaplanowano objazdy?
📍 TAK.
▶️ Jakie objazdy ?
📍 Dla linii 2 i 6 został wytyczony objazd ulicą Dolną, Paprocką, Szymanowskiego, Iwaszkiewicza (Baczyńskiego), Malczewskiego w obu kierunkach.
▶️ Czy istnieją przystanki zastępcze ?
📍 Tak,
Przystanki na ulicy Złotej- A i B (zaznaczone na mapce literami A i B) zostają na czas remontu wyłączone (w obu kierunkach) i przeniesione na ulicę Iwaszkiewicza A1 (zaznaczony na mapce) i powrotny na ulicę Baczyńskiego B1 (zaznaczony na mapce).
Za utrudnienia przepraszamy

Inne artykuły

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r, rozkład jazdy autobusów zacznie funkcjonować jak w dni nauki szkolnej od poniedziałku (04.09.2023r.)

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści