Testujemy minibusa

Od dziś przez najbliższy tydzień będziemy testować  minibusa na liniach miejskich i podmiejskich.

Dziś wyjechał na linię nr. 10.

Jak wam się podoba?

Trochę informacji technicznych: Bus jest Marki MERCUS na podwoziu MAN TGE 6.180. Autobus wersji miejskiej wyposażony jest w 15 miejsc siedzących i 26 miejsc stojących. Posiada dwa wejścia w tym jedno niskopodłogowe. Za napęd odpowiada silnik DIESEL EURO 6, spełniający najwyższe standardy w minimalizacji emisji spalin.

Zapraszamy do korzystania.

Inne artykuły

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści