Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

Pierwsze 4 autobusy elektryczne zamówiliśmy w grudniu 2021, a 17.01.2023 podpisaliśmy kolejną umowę – tym razem 2 elektryczne midibusy – modele Urbino 9 LE electric. Autobus tego modelu, mimo swoich kompaktowych rozmiarów, pomieści do 60 pasażerów.

Komfortowa, klimatyzowana przestrzeń dla pasażerów zostanie wyposażona w ładowarki urządzeń mobilnych USB, umieszczone w poręczach.
Na początek zamierzamy skierować elektryczne pojazdy na najbardziej oblegane linie, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia zanieczyszczeń w mieście.

więcej informacji pod linkiem

Inne artykuły

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

UWAGA PASAŻEROWIE

W DNIU 02 STYCZNIA 2023 ROKU KASA NIECZYNNA W ZWIĄZKU Z ROCZNA INWENTARYZACJĄ.
ZA UTRUDNIENIA PRZPERASZAMY

Przejdź do treści