Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Budujemy zaplecze

Informujemy, że pomyślnie wyłoniliśmy wykonawcę stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

O tym, że w naszym taborze będą elektryczne autobusy informowaliśmy już wcześniej. Zanim jednak  zaczną one przewozić Pasażerów musimy wpierw zadbać o przygotowanie specjalnej infrastruktury do ich  obsługi.

W związku z tym, pod koniec marca, opublikowaliśmy zapytanie ofertowe na zaprojektowanie i  zbudowanie m.in. specjalnej wiaty wyposażonej w stanowiska do ładowania, która zgodnie z umową pojawi się w naszej bazie w maju przyszłego roku.

Z przyjemnością informujemy, że wyłoniliśmy Wykonawcę – firmę Usługi Instalacyjne Mariusz Dusza z Sieradza.

Inne artykuły

NOWY objazd dla linii nr 10

W związku z kolejnym etapem remontu skrzyżowania ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 20.06.2024 od godz. 14:00 nastąpi zmiana w kursowaniu linii nr 10.

Nowe aplikacje mobilne do zakupu biletów

Z radością informujemy, że dla Państwa komfortu i możliwości wyboru od 17 czerwca 2024 roku wprowadzamy możliwość zakupu biletów na przejazd naszymi autobusami w dwóch kolejnych aplikacjach 📲📲:
moBILET oraz GoPay.

Dni Zduńskiej Woli 2024 z MPK

Szanowni Państwo!
Z okazji Dni Zduńskiej Woli zapewniamy Państwu bezpłatne przejazdy specjalnym autobusem 1) do i z Karsznic na koncerty i inne atrakcje 2) z Dworca PKP do Skansenu Lokomotyw w Karsznicach i z powrotem wraz ze zwiedzaniem Skansenu i pigułką wiedzy historycznej po drodze 🙂
Więcej informacji poniżej.

Przejdź do treści