Budujemy zaplecze

Informujemy, że pomyślnie wyłoniliśmy wykonawcę stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

O tym, że w naszym taborze będą elektryczne autobusy informowaliśmy już wcześniej. Zanim jednak  zaczną one przewozić Pasażerów musimy wpierw zadbać o przygotowanie specjalnej infrastruktury do ich  obsługi.

W związku z tym, pod koniec marca, opublikowaliśmy zapytanie ofertowe na zaprojektowanie i  zbudowanie m.in. specjalnej wiaty wyposażonej w stanowiska do ładowania, która zgodnie z umową pojawi się w naszej bazie w maju przyszłego roku.

Z przyjemnością informujemy, że wyłoniliśmy Wykonawcę – firmę Usługi Instalacyjne Mariusz Dusza z Sieradza.

Inne artykuły

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści