Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Zmiana rozkładu jazdy

Informujemu, iż od 1 stycznia 2021 r. ulega zmianie rozkład jazdy autobusów.

Drodzy pasażerowie, mamy dla Was ważną informację

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji sp. z o.o. Zduńska Wola informuje, iż ulega zmianie rozkład jazdy autobusów.

Zmiany podyktowane są trudną sytuacją związaną z obecnie panującą pandemią koronawirusa. Nauka oraz praca zdalna doprowadziły do wyraźnego spadku liczby osób korzystających z komunikacji miejskiej. Powyższa sytuacja zmusiła Samorządy Gminne do zmniejszenia zamówień na wykonywane kursy. Wprowadzane zmiany dotyczą kursów linii 2, 3, 6, 7, 10 oraz 11 i obowiązywać będą od 01.01.2021 r.

Z ważniejszych zmian m. in.
Linia nr 3 – zostaje zwiększona ilość kursów na osiedle Południe oraz ilość kursów do ulicy Długiej przejeżdżających ulicą Spacerową.
Linia nr 6 – będzie dodatkowo kursować w weekendy (soboty niedziele oraz święta) tylko po terenie miasta na trasie od Dworca PKP ulicami Kilińskiego – Łaska – Kościelna – Złota do Zduńska Zalew.
Linia nr 2 – w weekendy (soboty niedziele oraz święta) zostaje wycofana.
Linia nr 10 oraz nr 11 – w dni robocze nauki szkolnej nie będzie kursować przez Boczki.

Nowy rozkład jazdy na tabliczkach oraz w Internecie dostępny będzie od 31.12.2020r

Dodatkowo w najbliższych dniach na naszym FB (https://www.facebook.com/mpk.zdunskawola) pojawią się nowe rozkłady linii, których dotyczyć będą zmiany.

Inne artykuły

Objazd dla linii 1, 3, 5, 10 i 11

W związku z koniecznością wykonania naprawy sieci wodociągowej oraz budową kanalizacji deszczowej wprowadza się tymczasową zmianę organizacji ruchu na ul. Juliusza

Objazd dla linii nr 10 i 11

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 06.02.2024 do ODWOŁANIA linie 10 i 11 kursują objazdem, zgodnie z załączoną mapką.

FERYJNY ROZKŁAD JAZDY

Drodzy Pasażerowie, wielkimi krokami do naszego województwa nadchodzi przerwa zimowa, a co za tym idzie w terminie od 29.01 do 09.02 obowiązuje FERYJNY ROZKŁAD JAZDY.
Tymczasem życzymy wszystkim WSPANIAŁEGO i BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU 🎉☃️🛷⛸⛷🏂

Kościelna zamknięta jeszcze do 15 stycznia

W związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli oraz problemami technicznymi powstałymi podczas wykonywania naprawy- ruch pojazdów w ul. Kościelnej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Adama Mickiewicza będzie odbywał się w jednym kierunku od Placu Wolności w stronę ul. Dolnej.

Przejdź do treści