Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

UWAGA PASAŻEROWIE – utrudnienia w ruchu !!!

Od dnia 31.05 do dnia 02.06. 2023r. Linia nr 2 będzie kursować objazdem zgodnie z załączonym rysunkiem przez: Huby Beleńskie / Zmyśloną. Nieczynne przystanki Beleń i Beleń Wieś - w obu kierunkach

▶️ Jakie utrudnienia?
📍 Zamknięty odcinek na drodze Piaski – Beleń
▶️ Kiedy utrudnienia?
📍 W dniach 31.05. – 02.06. 2023
▶️ Czy zaplanowano objazdy?
📍 Tak
▶️ Jakie objazdy?
📍 linia nr 2 kursować będzie objazdem przez Huby Beleńskie / Zmyśloną. Nieczynne przystanki Beleń i Beleń Wieś.

Za utrudnienie przepraszamy!

Inne artykuły

Objazd dla linii 1, 3, 5, 10 i 11

W związku z koniecznością wykonania naprawy sieci wodociągowej oraz budową kanalizacji deszczowej wprowadza się tymczasową zmianę organizacji ruchu na ul. Juliusza

Objazd dla linii nr 10 i 11

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 06.02.2024 do ODWOŁANIA linie 10 i 11 kursują objazdem, zgodnie z załączoną mapką.

FERYJNY ROZKŁAD JAZDY

Drodzy Pasażerowie, wielkimi krokami do naszego województwa nadchodzi przerwa zimowa, a co za tym idzie w terminie od 29.01 do 09.02 obowiązuje FERYJNY ROZKŁAD JAZDY.
Tymczasem życzymy wszystkim WSPANIAŁEGO i BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU 🎉☃️🛷⛸⛷🏂

Kościelna zamknięta jeszcze do 15 stycznia

W związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli oraz problemami technicznymi powstałymi podczas wykonywania naprawy- ruch pojazdów w ul. Kościelnej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Adama Mickiewicza będzie odbywał się w jednym kierunku od Placu Wolności w stronę ul. Dolnej.

Przejdź do treści