Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

UWAGA PASAŻEROWIE – utrudnienia w ruchu !!!

W dniu 20.05.2023 w godz. 15.00-16.00 wystąpią chwilowe utrudnienia na ulicach naszego miasta w związku z planowaną na ten czas paradą motocykli

▶️ Jakie utrudnienia?
📍 Utrudnienia na ulicach miasta w związku z paradą motocykli

▶️ Kiedy utrudnienia?
📍 W dniu 120.05.2023 w godz. 15.00-16.00

▶️ Czy zaplanowano objazdy?
📍 Nie

Trasa przejazdu motocykli nastąpi ulicami: Kobusiewicza, Piwną, Paprocką, Boczną, Sokolą, Łąkową, Klasztorną, Orione, Łaską, Plac Wolności, Sieradzką (nawrót na rondzie), Sieradzką, Łaską, Konopnickiej, Piaskową kończąc na Pasażu Rajczaka.
zdjęcie: zdunskawola.naszemiasto.pl

Za utrudnienie przepraszamy

Inne artykuły

Objazd dla linii 1, 3, 5, 10 i 11

W związku z koniecznością wykonania naprawy sieci wodociągowej oraz budową kanalizacji deszczowej wprowadza się tymczasową zmianę organizacji ruchu na ul. Juliusza

Objazd dla linii nr 10 i 11

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 06.02.2024 do ODWOŁANIA linie 10 i 11 kursują objazdem, zgodnie z załączoną mapką.

FERYJNY ROZKŁAD JAZDY

Drodzy Pasażerowie, wielkimi krokami do naszego województwa nadchodzi przerwa zimowa, a co za tym idzie w terminie od 29.01 do 09.02 obowiązuje FERYJNY ROZKŁAD JAZDY.
Tymczasem życzymy wszystkim WSPANIAŁEGO i BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU 🎉☃️🛷⛸⛷🏂

Kościelna zamknięta jeszcze do 15 stycznia

W związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli oraz problemami technicznymi powstałymi podczas wykonywania naprawy- ruch pojazdów w ul. Kościelnej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Adama Mickiewicza będzie odbywał się w jednym kierunku od Placu Wolności w stronę ul. Dolnej.

Przejdź do treści