Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

UWAGA PASAŻEROWIE – UTRUDNIENIA W RUCHU !!!

Od 1.08.2023r. do 19.08.2023r. W związku z budową skrzyżowania u. 1 Maja wraz ze Spółdzielczą w Karsznicach nastąpi zmiana organizacji ruchu

▶️ Jakie utrudnienia?
📍 Zostaje wyłączony z ruchu odcinek ul. Spółdzielczej – od ul. M. Kopernika do ul. S. Staszica

▶️ Kiedy utrudnienia?
📍 Od 1.08.2023r. do 19.08.2023r.

▶️ Czy zaplanowano objazdy?
📍 TAK.

▶️ Jakie objazdy ?
📍 Dla linii nr 1 będzie wyznaczony objazd ulicami: Poprzeczną, M. Kopernika, B. Leśmiana, S. Okrzei, 1 Maja, Karśnicką do M. Leśmiana i odwrotnie dla przeciwnego kierunku jazdy.
Zostaną wyłączone z użytkowania przystanki na ul. S. Staszica oraz na ul. 1 Maja.

▶️ Czy istnieją przystanki zastępcze ?
📍 Tak,
Przystanki na ulicy S. Staszica i 1 Maja zaznaczone na mapie jako A, B, C ,D zostają na czas remontu wyłączone (w obu kierunkach) i przeniesione na ul. Staszica przed skrzyżowaniem z ul. Poprzeczną (A1 i B1) oraz na ul. Leśmiana przy skrzyżowaniu z ul. Spółdzielczą (C1 i D1) .

Za utrudnienia przepraszamy

Inne artykuły

Nowe aplikacje mobilne do zakupu biletów

Z radością informujemy, że dla Państwa komfortu i możliwości wyboru od 17 czerwca 2024 roku wprowadzamy możliwość zakupu biletów na przejazd naszymi autobusami w dwóch kolejnych aplikacjach 📲📲:
moBILET oraz GoPay.

Dni Zduńskiej Woli 2024 z MPK

Szanowni Państwo!
Z okazji Dni Zduńskiej Woli zapewniamy Państwu bezpłatne przejazdy specjalnym autobusem 1) do i z Karsznic na koncerty i inne atrakcje 2) z Dworca PKP do Skansenu Lokomotyw w Karsznicach i z powrotem wraz ze zwiedzaniem Skansenu i pigułką wiedzy historycznej po drodze 🙂
Więcej informacji poniżej.

Przejdź do treści