MPK logo

UWAGA PASAŻEROWIE – UTRUDNIENIA W RUCHU !!!

Od 1.08.2023r. do 19.08.2023r. W związku z budową skrzyżowania u. 1 Maja wraz ze Spółdzielczą w Karsznicach nastąpi zmiana organizacji ruchu

▶️ Jakie utrudnienia?
📍 Zostaje wyłączony z ruchu odcinek ul. Spółdzielczej – od ul. M. Kopernika do ul. S. Staszica

▶️ Kiedy utrudnienia?
📍 Od 1.08.2023r. do 19.08.2023r.

▶️ Czy zaplanowano objazdy?
📍 TAK.

▶️ Jakie objazdy ?
📍 Dla linii nr 1 będzie wyznaczony objazd ulicami: Poprzeczną, M. Kopernika, B. Leśmiana, S. Okrzei, 1 Maja, Karśnicką do M. Leśmiana i odwrotnie dla przeciwnego kierunku jazdy.
Zostaną wyłączone z użytkowania przystanki na ul. S. Staszica oraz na ul. 1 Maja.

▶️ Czy istnieją przystanki zastępcze ?
📍 Tak,
Przystanki na ulicy S. Staszica i 1 Maja zaznaczone na mapie jako A, B, C ,D zostają na czas remontu wyłączone (w obu kierunkach) i przeniesione na ul. Staszica przed skrzyżowaniem z ul. Poprzeczną (A1 i B1) oraz na ul. Leśmiana przy skrzyżowaniu z ul. Spółdzielczą (C1 i D1) .

Za utrudnienia przepraszamy

Inne artykuły

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r, rozkład jazdy autobusów zacznie funkcjonować jak w dni nauki szkolnej od poniedziałku (04.09.2023r.)

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści