Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

UWAGA PASAŻEROWIE – UTRUDNIENIA W RUCHU !!!

Od 1.08.2023r. do 19.08.2023r. W związku z budową skrzyżowania u. 1 Maja wraz ze Spółdzielczą w Karsznicach nastąpi zmiana organizacji ruchu

▶️ Jakie utrudnienia?
📍 Zostaje wyłączony z ruchu odcinek ul. Spółdzielczej – od ul. M. Kopernika do ul. S. Staszica

▶️ Kiedy utrudnienia?
📍 Od 1.08.2023r. do 19.08.2023r.

▶️ Czy zaplanowano objazdy?
📍 TAK.

▶️ Jakie objazdy ?
📍 Dla linii nr 1 będzie wyznaczony objazd ulicami: Poprzeczną, M. Kopernika, B. Leśmiana, S. Okrzei, 1 Maja, Karśnicką do M. Leśmiana i odwrotnie dla przeciwnego kierunku jazdy.
Zostaną wyłączone z użytkowania przystanki na ul. S. Staszica oraz na ul. 1 Maja.

▶️ Czy istnieją przystanki zastępcze ?
📍 Tak,
Przystanki na ulicy S. Staszica i 1 Maja zaznaczone na mapie jako A, B, C ,D zostają na czas remontu wyłączone (w obu kierunkach) i przeniesione na ul. Staszica przed skrzyżowaniem z ul. Poprzeczną (A1 i B1) oraz na ul. Leśmiana przy skrzyżowaniu z ul. Spółdzielczą (C1 i D1) .

Za utrudnienia przepraszamy

Inne artykuły

Objazd dla linii 1, 3, 5, 10 i 11

W związku z koniecznością wykonania naprawy sieci wodociągowej oraz budową kanalizacji deszczowej wprowadza się tymczasową zmianę organizacji ruchu na ul. Juliusza

Objazd dla linii nr 10 i 11

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 06.02.2024 do ODWOŁANIA linie 10 i 11 kursują objazdem, zgodnie z załączoną mapką.

FERYJNY ROZKŁAD JAZDY

Drodzy Pasażerowie, wielkimi krokami do naszego województwa nadchodzi przerwa zimowa, a co za tym idzie w terminie od 29.01 do 09.02 obowiązuje FERYJNY ROZKŁAD JAZDY.
Tymczasem życzymy wszystkim WSPANIAŁEGO i BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU 🎉☃️🛷⛸⛷🏂

Kościelna zamknięta jeszcze do 15 stycznia

W związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli oraz problemami technicznymi powstałymi podczas wykonywania naprawy- ruch pojazdów w ul. Kościelnej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Adama Mickiewicza będzie odbywał się w jednym kierunku od Placu Wolności w stronę ul. Dolnej.

Przejdź do treści