MPK logo

UWAGA PASAŻEROWIE – UTRUDNIANIA W RUCHU!!!

W dniach 03-20.07.2023r. zamknięte skrzyżowanie ulicy Kościelnej z ul. Stefana Złotnickiego w związku z budową drogi od ul. Stefana Złotnickiego do ul. Komisji Edukacji Narodowej.

▶️ Jakie utrudnienia?
📍 Zamknięte skrzyżowanie ulicy Kościelnej z ul. S. Złotnickiego – wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu zgodnie z mapka

▶️ Kiedy utrudnienia?
📍 03.07.2023r – 20.07.2023r.

▶️ Czy zaplanowano objazdy?
📍 Tak, dla linii 2 i 6 ulicami: Sieradzka – KEN – Mickiewicza

▶️ Jakie objazdy?
📍 Linia 2 oraz 6 kursować będzie zgodnie z wyznaczonym objazdem: z ul. Łaskiej – ul. Sieradzką – ul. KEN – ul . Mickiewicza do ul. Kościelnej dalej trasa bez zmian.
Nieczynny przystanek: Kościelna TBS.

Za utrudnienia przepraszamy!

Inne artykuły

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r, rozkład jazdy autobusów zacznie funkcjonować jak w dni nauki szkolnej od poniedziałku (04.09.2023r.)

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści