Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

UWAGA PASAŻEROWIE – UTRUDNIANIA W RUCHU!!!

W dniach 03-20.07.2023r. zamknięte skrzyżowanie ulicy Kościelnej z ul. Stefana Złotnickiego w związku z budową drogi od ul. Stefana Złotnickiego do ul. Komisji Edukacji Narodowej.

▶️ Jakie utrudnienia?
📍 Zamknięte skrzyżowanie ulicy Kościelnej z ul. S. Złotnickiego – wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu zgodnie z mapka

▶️ Kiedy utrudnienia?
📍 03.07.2023r – 20.07.2023r.

▶️ Czy zaplanowano objazdy?
📍 Tak, dla linii 2 i 6 ulicami: Sieradzka – KEN – Mickiewicza

▶️ Jakie objazdy?
📍 Linia 2 oraz 6 kursować będzie zgodnie z wyznaczonym objazdem: z ul. Łaskiej – ul. Sieradzką – ul. KEN – ul . Mickiewicza do ul. Kościelnej dalej trasa bez zmian.
Nieczynny przystanek: Kościelna TBS.

Za utrudnienia przepraszamy!

Inne artykuły

Objazd dla linii 1, 3, 5, 10 i 11

W związku z koniecznością wykonania naprawy sieci wodociągowej oraz budową kanalizacji deszczowej wprowadza się tymczasową zmianę organizacji ruchu na ul. Juliusza

Objazd dla linii nr 10 i 11

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 06.02.2024 do ODWOŁANIA linie 10 i 11 kursują objazdem, zgodnie z załączoną mapką.

FERYJNY ROZKŁAD JAZDY

Drodzy Pasażerowie, wielkimi krokami do naszego województwa nadchodzi przerwa zimowa, a co za tym idzie w terminie od 29.01 do 09.02 obowiązuje FERYJNY ROZKŁAD JAZDY.
Tymczasem życzymy wszystkim WSPANIAŁEGO i BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU 🎉☃️🛷⛸⛷🏂

Kościelna zamknięta jeszcze do 15 stycznia

W związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli oraz problemami technicznymi powstałymi podczas wykonywania naprawy- ruch pojazdów w ul. Kościelnej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Adama Mickiewicza będzie odbywał się w jednym kierunku od Placu Wolności w stronę ul. Dolnej.

Przejdź do treści