MPK logo

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.10.2022r. wprowadzamy zmianę w funkcjonowaniu biletów miesięcznych. Przy zachowaniu dotychczasowych cen, zmienimy bilety trasowane na bilety strefowe.

Bilety strefowe  obowiązywać będą na dowolnej trasie według poniższych⤵️⤵️⤵️ zasad:

  1. Zakup biletu miesięcznego💳🏤 miejskiego uprawnia do przejazdów autobusami wszystkich linii 🚍🚍w granicach administracyjnych Miasta Zduńska Wola.
  2.  Zakup biletu miesięcznego 💳🏞podmiejskiego uprawnia do przejazdów autobusami wszystkich linii 🚍🚍w granicach administracyjnych Miasta Zduńska Wola oraz w granicach administracyjnych gmin, z którymi Miasto Zduńska Wola podpisało stosowne porozumienia.
  3. Strefę przejazdu generuje cena znaczka 🎫, nie trasa 🛣wpisana na migawce.
  4. Przystanki graniczne zostały oznaczone na tabliczkach przystankowych oraz w elektronicznych rozkładach jazdy:

Uwaga🔔
Wkrótce wprowadzimy nowe migawki, nad którymi w chwili obecnej trwają jeszcze prace.
Jednocześnie informujemy, że przejazd na starej migawce jest możliwy na ww. zasadach pod warunkiem posiadania ważnego znaczka (zakres uprawnionego przejazdu generuje cena znaczka).

Przejazd linią komercyjną Z i Expres – na zasadach ujętych w cenniku (https://mpk.zdunskawola.net/dla-pasazerow/ceny-biletow/ ).
Przejazd linią B, należąca do MZK Łask – na zasadach przewoźnika .

 

Inne artykuły

UWAGA PASAŻEROWIE – utrudnienia w ruchu !!!

Od dnia 31.05 do dnia 02.06. 2023r.
Linia nr 2 będzie kursować objazdem zgodnie z załączonym rysunkiem przez: Huby Beleńskie / Zmyśloną. Nieczynne przystanki Beleń i Beleń Wieś – w obu kierunkach

UWAGA PASAŻEROWIE – utrudnienia w ruchu !!!

Od dnia 29.05 do dnia 30.05. 2023r. W godz. 11:15 – 20:00
Linia nr 2 będzie kursować objazdem zgodnie z załączonym rysunkiem przez: Zmyśloną i Zapolice. Pomijane będą przystanki Beleń Wieś i Beleń Kolonia

Przejdź do treści