UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.10.2022r. wprowadzamy zmianę w funkcjonowaniu biletów miesięcznych. Przy zachowaniu dotychczasowych cen, zmienimy bilety trasowane na bilety strefowe.

Bilety strefowe  obowiązywać będą na dowolnej trasie według poniższych⤵️⤵️⤵️ zasad:

  1. Zakup biletu miesięcznego💳🏤 miejskiego uprawnia do przejazdów autobusami wszystkich linii 🚍🚍w granicach administracyjnych Miasta Zduńska Wola.
  2.  Zakup biletu miesięcznego 💳🏞podmiejskiego uprawnia do przejazdów autobusami wszystkich linii 🚍🚍w granicach administracyjnych Miasta Zduńska Wola oraz w granicach administracyjnych gmin, z którymi Miasto Zduńska Wola podpisało stosowne porozumienia.
  3. Strefę przejazdu generuje cena znaczka 🎫, nie trasa 🛣wpisana na migawce.
  4. Przystanki graniczne zostały oznaczone na tabliczkach przystankowych oraz w elektronicznych rozkładach jazdy:

Uwaga🔔
Wkrótce wprowadzimy nowe migawki, nad którymi w chwili obecnej trwają jeszcze prace.
Jednocześnie informujemy, że przejazd na starej migawce jest możliwy na ww. zasadach pod warunkiem posiadania ważnego znaczka (zakres uprawnionego przejazdu generuje cena znaczka).

Przejazd linią komercyjną Z i Expres – na zasadach ujętych w cenniku (https://mpk.zdunskawola.net/dla-pasazerow/ceny-biletow/ ).
Przejazd linią B, należąca do MZK Łask – na zasadach przewoźnika .

 

Inne artykuły

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści