Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Uwaga!

3 etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 (koronawirus) od 18.05.2020r. Dobra wiadomość dla nas!

3 etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 (koronawirus) od 18.05.2020r. Dobra wiadomość dla nas!

Zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia informujemy, iż w każdym autobusie może znajdować się:
– nie więcej osób, niż 30 % liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących, z zastrzeżeniem, że połowa miejsc siedzących musi pozostać pusta.
lub
– jednocześnie tylu pasażerów, ile wynosi połowa dostępnych miejsc siedzących.

Nadal apelujemy do pasażerów, żeby każdy kto nie musi się przemieszczać – pozostał w domu. Pasażerów, którzy będą korzystali z transportu publicznego prosimy o stosowanie się do wprowadzonych zakazów. Przy drzwiach wejściowych każdego autobusu pojawi się informacja o dopuszczalnej liczbie pasażerów w pojeździe na czas wprowadzonych ograniczeń.

Prosimy pasażerów o odpowiedzialne korzystanie z transportu publicznego – w przypadku przepełnienia prosimy o skorzystanie z następnego autobusu lub rozpatrzenie decyzji o rezygnacji z podróży.

Przypominamy jednocześnie o zachowaniu odpowiedniego odstępu między sobą w trakcie podróży autobusem oraz o ogólnym ograniczeniu przemieszczania się komunikacją zbiorową, jeśli to nie jest potrzebne.

Jednocześnie przypominamy że w związku z dalszym odwołaniem zajęć w szkołach, autobusy MPK Zduńska Wola nadal kursują zgodnie z rozkładem jazdy wakacyjno – feryjnym.

Uprzejmie prosimy wszystkich Pasażerów o zrozumienie tej nadzwyczajnej sytuacji i rozwiązań z niej wynikających.

Inne artykuły

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych, składamy Ci najserdeczniejsze życzenia. Niech te dni będą dla Ciebie czasem radości, odpoczynku i regeneracji. Wesołych Świąt!

Przejdź do treści