Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Mieliście rację! SOLARIS

Informujemy, że pomyślnie wyłoniliśmy najkorzystniejszą ofertę na zakup autobusów elektrycznych

O tym, że w naszym taborze będą elektryczne autobusy już informowaliśmy, o tym że wyłoniliśmy  Wykonawcę, który zajmie się zaprojektowaniem i  zbudowaniem m.in. specjalnej wiaty wyposażonej w stanowiska do ładowania też informowaliśmy, teraz nadszedł czas by poinformować o tym jakiej marki autobusami elektrycznymi będą jeździli mieszkańcy Zduńskiej Woli i okolicznych gmin.

Z przyjemnością i ogromną satysfakcją informujemy o wyborze najkorzystniejszej oferty na zakup autobusów elektrycznych.

Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się wskazywany przez większość z Państwa- w ankiecie jaką umieściliśmy na Facebooku – SOLARIS. Galerię tych pięknych maszyn mogą Państwo obejrzeć na stronie SOLARISA (link do galerii)

 

Inne artykuły

Objazd dla linii 1, 3, 5, 10 i 11

W związku z koniecznością wykonania naprawy sieci wodociągowej oraz budową kanalizacji deszczowej wprowadza się tymczasową zmianę organizacji ruchu na ul. Juliusza

Objazd dla linii nr 10 i 11

W związku z robotami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 06.02.2024 do ODWOŁANIA linie 10 i 11 kursują objazdem, zgodnie z załączoną mapką.

FERYJNY ROZKŁAD JAZDY

Drodzy Pasażerowie, wielkimi krokami do naszego województwa nadchodzi przerwa zimowa, a co za tym idzie w terminie od 29.01 do 09.02 obowiązuje FERYJNY ROZKŁAD JAZDY.
Tymczasem życzymy wszystkim WSPANIAŁEGO i BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU 🎉☃️🛷⛸⛷🏂

Kościelna zamknięta jeszcze do 15 stycznia

W związku z awarią sieci wodociągowej w ul. Kościelnej w Zduńskiej Woli oraz problemami technicznymi powstałymi podczas wykonywania naprawy- ruch pojazdów w ul. Kościelnej na odcinku od ul. Dolnej do ul. Adama Mickiewicza będzie odbywał się w jednym kierunku od Placu Wolności w stronę ul. Dolnej.

Przejdź do treści