Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Mieliście rację! SOLARIS

Informujemy, że pomyślnie wyłoniliśmy najkorzystniejszą ofertę na zakup autobusów elektrycznych

O tym, że w naszym taborze będą elektryczne autobusy już informowaliśmy, o tym że wyłoniliśmy  Wykonawcę, który zajmie się zaprojektowaniem i  zbudowaniem m.in. specjalnej wiaty wyposażonej w stanowiska do ładowania też informowaliśmy, teraz nadszedł czas by poinformować o tym jakiej marki autobusami elektrycznymi będą jeździli mieszkańcy Zduńskiej Woli i okolicznych gmin.

Z przyjemnością i ogromną satysfakcją informujemy o wyborze najkorzystniejszej oferty na zakup autobusów elektrycznych.

Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się wskazywany przez większość z Państwa- w ankiecie jaką umieściliśmy na Facebooku – SOLARIS. Galerię tych pięknych maszyn mogą Państwo obejrzeć na stronie SOLARISA (link do galerii)

 

Inne artykuły

NOWY objazd dla linii nr 10

W związku z kolejnym etapem remontu skrzyżowania ul. Getta Żydowskiego z ul. Łódzką od 20.06.2024 od godz. 14:00 nastąpi zmiana w kursowaniu linii nr 10.

Nowe aplikacje mobilne do zakupu biletów

Z radością informujemy, że dla Państwa komfortu i możliwości wyboru od 17 czerwca 2024 roku wprowadzamy możliwość zakupu biletów na przejazd naszymi autobusami w dwóch kolejnych aplikacjach 📲📲:
moBILET oraz GoPay.

Dni Zduńskiej Woli 2024 z MPK

Szanowni Państwo!
Z okazji Dni Zduńskiej Woli zapewniamy Państwu bezpłatne przejazdy specjalnym autobusem 1) do i z Karsznic na koncerty i inne atrakcje 2) z Dworca PKP do Skansenu Lokomotyw w Karsznicach i z powrotem wraz ze zwiedzaniem Skansenu i pigułką wiedzy historycznej po drodze 🙂
Więcej informacji poniżej.

Przejdź do treści