Mieliście rację! SOLARIS

Informujemy, że pomyślnie wyłoniliśmy najkorzystniejszą ofertę na zakup autobusów elektrycznych

O tym, że w naszym taborze będą elektryczne autobusy już informowaliśmy, o tym że wyłoniliśmy  Wykonawcę, który zajmie się zaprojektowaniem i  zbudowaniem m.in. specjalnej wiaty wyposażonej w stanowiska do ładowania też informowaliśmy, teraz nadszedł czas by poinformować o tym jakiej marki autobusami elektrycznymi będą jeździli mieszkańcy Zduńskiej Woli i okolicznych gmin.

Z przyjemnością i ogromną satysfakcją informujemy o wyborze najkorzystniejszej oferty na zakup autobusów elektrycznych.

Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się wskazywany przez większość z Państwa- w ankiecie jaką umieściliśmy na Facebooku – SOLARIS. Galerię tych pięknych maszyn mogą Państwo obejrzeć na stronie SOLARISA (link do galerii)

 

Inne artykuły

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

UWAGA PASAŻEROWIE!!!

Od 01.01.2023 r. zostały uruchomione dodatkowe przystanki dla wspólnej linii Z obsługiwane przez MPK Sieradz i MPK Zduńska Wola. Dodatkowo na rozkładach umieszczona jest linia Z z literą „X”, oznaczającą kurs Linii EKSPRES

Przejdź do treści