Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Skargi i wnioski

Jeżeli mają Państwo uwagi dotyczące pracy naszej firmy, proszę wypełnić i wysłać formularz.

Informacja: wszelkie zgłoszenia przesyłane drogą elektroniczną, zawierające w adresie lub w treści słowa powszechnie uznane za obraźliwe oraz zgłoszenia anonimowe tj. niepodpisane imieniem i nazwiskiem zgłaszającego, nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że:

  1. Wysyłając niniejszą wiadomość wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w tym adres e-mail, w celu otrzymania odpowiedzi na korespondencję. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, jednakże jest niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego.
  2. Wobec powyższego Pani/Pana dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), tj. udzielonej przez Pani/Pana zgody.
  3. Administratorem Pani/Pan danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Sieradzka 68-70, zgodnie z przyjętą przez Administratora Polityką prywatności.
  4. We wszelkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@mpk.zdunskawola.net.
  5. Dane zawarte w formularzu mogą być udostępnione podmiotom świadczącym obsługę informatyczną.
  6. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.
    W każdej chwili można odwołać daną nam zgodę – poprzez formularz kontaktowy, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem.
  7. Dodatkowo ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych. Ograniczenie tych praw może wynikać z aktualnie obowiązujących przepisów prawa.
Przejdź do treści