Kolejna elektroniczna tablica przystankowa

Piąta elektroniczna tablica przystankowa stanęła na przystanku przy Placu Wolności. Dowiecie się z niej, o której przyjedzie Wasz autobus ⏰🚌.
Tablica ta, tak jak cztery poprzednie, połączona jest z aplikacją kiedyprzyjedzie.pl – również w niej, korzystając ze swojego smartfona, możecie sprawdzić godziny odjazdów.
Wszystkie autobusy MPK wyposażone są w urządzenia GPS, które pomagają śledzić na bieżąco położenie pojazdów.
Dzięki temu można z dużą dokładnością określić, za ile minut pojawią się na każdym z przystanków.
 
Przypominamy, że wcześniej MPK zamontował tablice na przystankach📌 Łaska/Kościuszki,📌 Łaska/Piwna oraz 📌Łaska/Szkolna 📌po obu stronach ulic.
Rozwijamy się dla Was Nasi Pasażerowie
 
 

Inne artykuły

UWAGA PASAŻEROWIE – utrudnienia w ruchu !!!

Od dnia 15 marca wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ulicy Staszica w Karsznicach pomiędzy ulicami Hugo Kołłątaja, a Spółdzielczą, z powodu budowy kanalizacji deszczowej.

Szanowni Pasażerowie!

Wprowadzamy dla Was realne zmiany w transporcie publicznym. Nieemitujące spalin, ciche i nowoczesne autobusy elektryczne już w tym roku na stałe dołączą do miejskiej floty, podnosząc jakość podróżowania pasażerów komunikacji publicznej.

UWAGA – rozkład feryjny !!!

Drodzy uczniowie, życzymy Wam wspaniałej przerwy zimowej.
BAWCIE SIĘ DOBRZE I WRACAJCIE DO NAS CALI I ZDROWI.
Reszcie Pasażerów przypominamy, że od poniedziałku 16.01.23 do piątku 27.01.23 autobusy jeżdżą według rozkładu feryjnego.

UWAGA PASAŻEROWIE

Od dnia 11 stycznia wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu, w obu kierunkach, na ul. Spółdzielczej w Karsznicach, z powodu prac remontowych na drodze.

Przejdź do treści