Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Kup bilet w aplikacji SkyCash

Kupuj bilety komunikacji miejskiej MPK Zduńska Wola przez telefon ze SkyCash. Koniec z szukaniem biletomatów, kiosków i drobnych.

Pobierz aplikację i podróżuj wygodnie – https://m.skycash.com/

Jak wygląda zakup biletu?

1. Wybierasz liczbę oraz rodzaj biletów.
2. Kupujesz bilet przed wejściem do pojazdu, lub jeżeli przewoźnik pozwala w regulaminie, niezwłocznie po wejściu do pojazdu.
3. Bilet jest skasowany i nosisz go w swoim smartfonie.

Zalety kupowania biletów przez Skycash:

1. Nie szukasz kiosku, biletomatu ani drobnych.
2. Aplikacja jest darmowa, a kupione przez nią bilety nie różnią się cenowo od tych z kiosku lub automatu.
3. Kupujesz bilety gdzie i kiedy chcesz.
4. Możesz skasować jednocześnie dowolną liczbę biletów, co ułatwia podróżowanie rodzicom i wycieczkom.
5. Po podpięciu karty Visa lub Mastercard nie musisz pamiętać o zasilaniu konta.
6. Dbasz o środowisko dzięki mobilnym biletom.
7. Kupujesz bez prowizji.

Dowiedz się więcej: https://www.skycash.com/bilety-komunikacji-miejskiej-w-telefonie/


SkyCash to niezależny od operatorów telekomunikacyjnych system płatności mobilnych. Użytkownikiem systemu może zostać każdy posiadacz telefonu komórkowego, gdyż identyfikatorem użytkownika jest numer telefonu, a dostęp do środków pieniężnych odbywa się poprzez dedykowaną aplikację mobilną.

» Instrukcja zakupu oraz kontroli biletów MPK Zduńska Wola za pomocą systemu SkyCash

» Regulamin Biletu Telefonicznego

Użytkownicy posiadają także dostęp do webowego panelu, który podobnie jak aplikacja mobilna umożliwia dostęp do środków, dokonywanie przelewów, przeglądanie historii transakcji, zarządzanie kontem. W przeciwieństwie do aplikacji mobilnej, panel webowy nie umożliwia zakupu określonych usług o charakterze mobilnym, takim jak zakup biletów komunikacji miejskiej, biletów parkingowych, wypłaty środków w bankomacie, itp. Środki pieniężne gromadzi użytkownik poprzez wcześniejsze zasilenie konta SkyCash.

Rejestracji w systemie SkyCash można dokonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich, o charakterze mobilnym, można przeprowadzić tuż po zainstalowaniu aplikacji mobilnej, drugi poprzez stronę internetową http://www.skycash.com. Niezależnie od wybranego sposobu, w procesie rejestracji należy wypełnić formularz zawierający następujące pola:

  • numer telefonu
  • hasło (otrzymane jako wiadomość SMS na podany numer telefonu)
  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • PIN (definiowany przez użytkownika, będący zabezpieczeniem każdej transakcji płatniczej)

Celem zainstalowania na telefonie komórkowym właściwej wersji aplikacji mobilnej, użytkownikom udostępniony został portal mobilny: http://m.skycash.com, którego uruchomienie w mobilnej przeglądarce skutkuje wskazaniem modelu telefonu wraz z linkiem do właściwej wersji aplikacji. Link do serwisu mobilnego można uzyskać wysyłając SMSa o dowolnej treści (także pustego) na numer 510510205.

Użytkownikiem SkyCash można ponadto zostać przyjmując zaproszenie od posiadacza konta SkyCash, który w tym celu dokonuje przelewu dowolnej kwoty na numer osoby zapraszanej. Środki wynikające z zaproszenia zwolnione są od opłaty prowizyjnej, a w przypadku nieprzyjęcia zaproszenia, po pięciu dniach wracają one do osoby zapraszającej.

…więcej informacji na stronie www.skycash.com »

Przejdź do treści