Szukaj
Close this search box.
Szukaj
MPK logo

Kup bilet w aplikacji mPay

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Zduńska Wola Sp. z o.o. umożliwia zakup biletów elektronicznych komunikacji miejskiej za pomocą telefonu z aplikacją „mPay Płatności Mobilne”.

Wejdź na stronę: https://www.mpay.pl/bilety-elektroniczne-w-zdunskiej-woli/ i kupuj wygodnie bilety elektroniczne za pomocą mPay.

 

Dlaczego warto?

  • Oszczędność czasu i wygoda – możesz kupić bilet przez aplikację mobilną, nie szukając kiosku i nie martwiąc się że twój autobus odjedzie.
  • Unikasz kolejek i stresu – gdy się śpieszysz, przy kasie jest długa kolejka albo Twój autobus już nadjeżdża, to z aplikacją mobilną mPay kupisz bilet szybko i bez kolejek.
  • O dowolnej porze każdego dnia – z aplikacją mPay możesz kupić bilet o dowolnej porze dnia i nocy, od poniedziałku do niedzieli, również w święta.

 

Jak to działa?

  1. Aplikacja mPay – pobierasz za darmo aplikację mPay, po zainstalowaniu aplikacji, rejestrujesz się.
  2. Szybki dostęp do biletów – kupujesz bilet przed wejściem do pojazdu – ceny biletów są takie same, jak w sieci sprzedaży.
  3. Łatwe korzystanie z aplikacji – bilet pojawia się w aplikacji natychmiast po zatwierdzeniu płatności w zakładce „moje bilety”.
  4. Bilet miesięczny – już teraz możesz kupić w aplikacji mobilnej mPay bilet miesięczny.
  5. Kontrola biletów – potwierdzenie płatności oznacza skasowanie biletu. Bilet znajdziesz w zakładce „moje bilety”. Jest tam też historia już nieaktualnych biletów.

 

Jak zostać użytkownikiem mPay? W jaki sposób mogę dokonywać płatności w mPay?

Na te i na wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na stronie: https://www.mpay.pl/pytania-i-odpowiedzi/

Przejdź do treści