Wynajem autokarów
Pomieszczenia do wynajęcia
Miejsca parkingowe
Praca w MPK
???????? Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o. o. w Zduńskiej Woli poszukuje Specjalisty ds. transportu” ????????
Zakres obowiązków ????:
?? Tworzenie, zmiana i weryfikacja poprawności rozkładu jazdy
?? Bieżąca kontrola prawidłowości realizacji rozkładu jazdy na liniach komunikacyjnych
?? Planowanie, optymalizowanie i koordynacja harmonogramu pracy kierowców
?? Monitorowanie prawidłowych obsad na liniach
?? Udzielanie informacji pasażerom o obowiązującym rozkładzie jazdy, taryfie biletowej, zakłóceniach występujących w czasie obsługi linii
?? Planowanie i rozliczanie wozokilometrów;
Wymagania???? :
?? Dobra organizacja pracy
?? Umiejętność obsługi programów pakietu Office ( Word, Excel)
?? Dokładność w działaniu
?? Zdolność analitycznego myślenia, planowania
??Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
?? Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność
?? Zaangażowanie, gotowość do doskonalenia zawodowego
??Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat. D ????
Rodzaj umowy:
• umowa na zastępstwo, z możliwością dalszego rozwoju ????
Zainteresowanych pracą prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: sekretariat@mpkzdunskawola.net.
Do CV proszę wpisać klauzulę o poufności jak poniżej:
??Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”??